Slavia

Spedice

Spedice ve společnosti KŮTA SERVIS má důležitou roli.

Naše vozy se pohybují po celém území Německa, Francie, Beneluxu a také Anglii. Abychom efektivně přepravili Vaše náklady a také využili maximální nákladní prostor našich vozidel, využíváme spediční možnosti celého týmu ve firmě Kůta Servis.

Dispečeři komunikuji v anglickém, německém a polském jazyce. Zkušenosti, které máme jsou přínosem pro naše klienta.

Napište nám nebo

Společnost Kůta Servis má vybudovanou partnerskou klientelu dopravců, které pravidelně vytěžujeme. Díky dlouhodobým vztahům a individuálnímu přístupu se možnosti společnosti Kůta Servis stále rozšiřují o další dopravce. Každý dopravce, každé nákladní auto je vedeno ve společnosti KŮTA SERVIS jako by bylo ve flotile vlastních vozů a má plnou podporu dispečinku 24 hodin. Každý náš dopravce má možnosti využít zázemí nového logistického areálu pro potřeby servisu či jiných možností dle domluvy.

SPEDICE

Dostupnost 24 / 7 dní

IMPORT

Zajistíme přepravu od jedné palety až po celý návěs z Německa, Francie či Benelexu do České republiky. Každé zboží je unikát a má své rozměry. Akceptujeme možné přesahy palet, přepravujeme europalety a různé typy palet. Dispečer od Vás převezme potřebné informace a nabídne Vám optimální řešení u každé přepravy v závislosti na časovou náročnost.

EXPORT

Přepravíme Vám zboží z jakéhokoliv místa v České Republice do celé Evropy pomocí těchto kapacit v závislosti na objemu, vykládkové destinaci a čase.

Kontaktujte nás

Jiří Důra Transport manager +420 777 434 872 jiri.dura@kutaservis.cz
Zuzana Skřípalová Dispečer dopravy - vlastní vozy +420 777 434 871 zuzana.skripalova@kutaservis.cz
Vojtěch Čtvrtník Dispečer dopravy - dodávky +420 770 147 401 vojtech.ctvrtnik@kutaservis.cz
Štěpán Novák Dispečer dopravy - spedice +420 777 497 118 stepan.novak@kutaservis.cz
Roman Zecha Dispečer dopravy - pobočka Žamberk +420 778 529 576 roman.zecha@kutaservis.cz