Slavia

Logistika - skladování

Skladovací prostory s kompletní logistikou se nachází v novém logistickém areálu na adrese Těšovice 60, Prachatice 383 01.

Zboží skladujeme v regálovém systému i na volné ploše. Skladujeme zboží typu: ( Elektronika, IT díly, farmacie, sportovní vybavení, automotiv, hobby, krmiva, stavební materiál atd...).

V současné době nabízíme celkem 4 600 paletových míst.

Napište nám nebo

KOMPLEXNÍ LOGISTIKA PRO E-SHOPY A VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Skladování v režimu 3PL - 4 PL - 5PL ( FULFILLMENT ) .  Naše sklady jsou vytápěny, průměrná teplota činní 17 °C.

Pickování, balení, kontrola

Další navazující činnost je pickování a balení.  Pickujeme zboží na palety dle Vašich pokynů, balíme zboží do kartonových obalů dle Vašich standardů a označujeme reklamním logem( štítkem). Veškerý balící materiál a proklady zajistíme z našich zdrojů s maximální ekologickou péči. Kontrola zboží na příjmu a výdeji s následným zařazením zboží do prodeje ( výdeje).

Svoz a distribuce, vratky 

Zajistíme ucelený logistický tok materiálu s veškerou dopravu spojenou s uskladněným zbožím. Zboží dopravíme do logistického skladu, uložíme a následně dle Vašich pokynů připravíme do expedice na následnou ditribuci. Distribuci zajistíme po celém území Evropské unie pomocí vlastních vozů a zasmluvněných přepravců. Mezi naše zasmluvněné přepravce patři osvědčení přepravci balíků a palet. V případě vráceného zboží vždy kontrolujeme, zda nedošlo k poškození zboží a dle nastavených procesů zboží zařadíme či vyřadíme z výdeje.  

Doklady, přepravní štítky

Ke každému vyexpedovanému zboží vystavíme dodací listy a potřebné dokumenty. Kartovnové balíky jsou opatřeny přepravním štítkem.

Skladovací software, reporty

Pro správné vedení skladového hospodářství používáme skladovací software, v kterém jsou vedeny všechny položky, pozice a pohyby ve skladu. Na základě tohoto software Vám budeme zasílat reporty o stavu Vašich zásob

Skladování, logistika

EXPEDICE I. na adrese Těšovice 60, Prachatice 383 01

EXPEDICE II. na adrese  Výrov 43, Husinec 384 21

EXPEDICE III.  Husinec 

EXPEDICE IV.  Husinec

EXPEDICE V.  Podedvory 


Provozní doba našich skladů: 06:30 – 16:30 hod.


Kontaktujte nás

Ing. Jan Pinter Obchod, logistika +420 775 297 163 jan.pinter@kutaservis.cz
Ing. Vojtěch Čtvrtník Logistik - sekce skladování +420 770 147 401 vojtech.ctvrtnik@kutaservis.cz