Slavia

Logistika - skladování

Skladovací prostory s kompletní logistikou se nachází v novém logistickém areálu na adrese Těšovice 60, Prachatice 383 01.

Skladovací prostory jsme vybavili regály, aby zboží bylo bezpečně uloženo a ochráněno. Uskladníme veškeré zboží, nepotravinového typu. ( Elektronika, IT díly, sportovní vybavení, automotiv, a podobné). Zboží by mělo být uložené na paletě.

V současné době nabízíme celkem 2 300 paletových míst.

Napište nám nebo

Každé zboží má své rozměry. Naše vybavení včetně regálů dokážeme přizpůsobit danému zboží tak, abychom vše bezpečně uskladnili do regálového systému. Jsme variabilní a operativní.

Naše sklady jsou vytápěny, průměrná teplota činní 17 °C.

Pickování, balení

Ke skladování patří další navazující činnosti a těmi jsou Pickování a balení palet. Tyto služby nabízíme každému ukladateli. Dokážeme pickovat zboží na palety dle Vašich pokynů, balit zboží do folie dle Vašich standardů a označovat ( štítkovat) palety.

Svoz a distribuce

Abychom komplexně zajistili ucelený logistický kruh, zajistíme ukladateli veškerou dopravu spojenou s uskladněným zbožím. Zboží dopravíme do logistického skladu, uložíme a následně dle Vašich pokynů připravíme do expedice a budeme řešit distribuci. Distribuci zajistíme po celém území Evropské unie pomocí vlastních vozů nebo spedičně. Doprava bude vždy konzultována operativně, aby Vaše zboží bylo zavčasu dopraveno ke klientovi.

Doklady

Ke každému vyexpedovanému zboží vystavíme dodací listy a potřebné dokumenty.

Skladovací software, reporty

Pro správné vedení skladového hospodářství používáme skladovací software, v kterém jsou vedeny všechny položky, pozice a pohyby ve skladu. Na základě tohoto software Vám budeme zasílat reporty o stavu Vašich zásob

Skladování, logistika

EXPEDICE I. na adrese Těšovice 60, Prachatice 383 01

EXPEDICE II. na adrese  Výrov 43, Husinec 384 21

EXPEDICE III.  Husinec ,,ve výstavbě´´


Provozní doba našich skladů: 06:30 – 16:30 hod.


Kontaktujte nás

Ing. Jan Pinter Obchod, logistika +420 775 297 163 jan.pinter@kutaservis.cz
Vojtěch Čtvrtník Logistik - sekce skladování +420 770 147 401 vojtech.ctvrtnik@kutaservis.cz