Slavia

Myčka nákladních vozů

Jsme vybaveni profesionální mycím zařízením pro nákladní vozy – tahače, návěsy, autobusy .. Volitelný program mytí zajistí Vašemu vozu požadovanou čistotu a lesk. Aplikujeme pouze ekologické přípravky a použitou vodu mnohokrát filtrujeme.

Napište nám nebo

Postup mytí probíhá v několika krocích. Vozidlo nejprve očistíme od hrubých nečistot pomocí ručního tlakového mytí s ekologickým saponátem, následně důkladným čistěním omyjeme nádrže a disky kol. Po těchto krocích dojde ke spuštění mycí linky která disponuje dvěma vertikálními kartáči a jedním horizontálním kartáčem. Mycí proces obsahuje v první etapě očištění čelní, boční, střešní a zadní částí vozu s nástřikem vosku. V druhé etapě dochází k oplachu naneseného vosku a umytí vozu do ,,čista´´.

Mycí linka obsahuje mnoho variabilních programů a lze je různě koordinovat dle zákazníkova přání.

Pro naše zákazníky máme otevřeno každý pracovní den pravidelně od 7:00 do 16:00. Mytí vozidla lze po telefonické dohodě zajistit i mimo pravidelné mycí časy.

Z důvodu plynulého průběhu a dostatečné připravenosti mycí linky Vás žádáme vždy o telefonickou rezervaci s uvedením požadovaného času příjezdu a počtu vozidel.

Kontaktujte nás

Mytí vozidel +420 770 147 401 servis@kutaservis.cz