Slavia

Doprava

Společnost KŮTA SERVIS s.r.o. provozuje mezinárodní a vnitrostátní dopravu pomocí vlastního vozového parku který čítá více než 52 nákladních vozů, s kterými jsme schopni přepravit zboží o objemu od jedné palety až po plný návěs s celkovou váhou 24 tun. Jsme vybaveni lowdeckovými a skříňovými návěsy, sóla o nosnosti 12 tun a dodávkové vozy pro přepravu expresních zásilek.

Napište nám nebo

Všechna vozidla jsou vybavena monitorovacím zařízením, které zajistí našim zákazníkům přehled o jejich zásilce 24 hodin denně. Samozřejmostí jsou pak pravidelné servisní prohlídky vozidel v našem vlastním servisu. Vozový park společnosti Kůta Servis je moderně vybaven vozy do tří lety stáří s komfortní výbavou. Plníme nejvyšší emisní normy.

Naše vozy se specializují zejména na přepravu v oblastech České Republiky, Německa,Francie, Beneluxu.

  • Možnost sledování přepravy zboží 24 hodin denně
  • Vysoce profesionální přístup
  • Standartní pojištění zásilek do výše 400 000 EURO s možností operativního připojištění na výši požadovanou zákazníkem
  • 100 % technický stav vozidel
  • Spolehlivý a zkušený tým disponentů a řidičů
  • V současné době můžeme nabídnout klasické návěsy, návěsy typu low-deck, tandemové soupravy do 24 t, skříňové návěsy, tak i nosič kontejnerů, sóla od 7,5 t do 12 t a dodávky pro přepravu kusových zásilek

Přepravní kapacity

NÁVĚSY NOSNOST ROZMĚRY ( d x š x v)
LOWDECKOVÝ NÁVĚS 24 TUN 13,6 x 2,5 x 3
SKŘÍŇOVÝ NÁVĚS 24 TUN 13,6 X 2,5 X 2,7

SÓLA

SOLO 9,5 TUNY 9,7 X 2,48 X 3
SOLO 9 TUN 8,3 X 2,48 X 2,75
SOLO 6 TUN 8 x 2,48 x 2,75

DODÁVKOVÉ VOZY

MB SPRINTER 1,5 TUNY 8 PALETOVÝCH MÍST

KŮTA SERVIS - SCHVÁLENÝ PŘEPRAVCE LETECKÝCH ZÁSILEK PO POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH

Zboží přepravujeme v režimu v leteckých přeprav s maximální bezpečnostní a efektivností. Rychlost a bezpečnost je zde na vysoké úrovni. Naše vozy jsou zabezpečeny plombou proti neoprávněnému vstupu do nákladového prostoru. Proškolený řidič a dispečer dohlíží na bezpečný transport pro našeho klienta, aby zboží bylo ve správném čase dodáno na správné místo ve správné kvalitě.

KŮTA SERVIS – PŘEPRAVA V REŽIMU ADR

Společnost KŮTA SERVIS zajistí přepravu zboží v režimu ADR. Vozy jsou vybaveny bezpečnostními prvky, abychom zajistili bezpečný transport zboží, které podléhá danému režimu. Každá ADR přeprava je konzultována s klientem, abychom zboží přepravili v maximální bezpečné míře.

KŮTA SERVIS – SBĚRNÁ SLUŽBA

Organizujeme pravidelnou sběrnou službu směrem na Německo a to minimálně 2x týdně. Vaše zboží dopravíme přímo k Vašemu klientovi pomocí našeho vozového parku v co nejkratší době. Ceny a objem přeprav konsultuje dispečer s každým zákazníkem individuálně, aby naše služba byla pro Vás přínosem. Akceptujeme zboží s přesahem palet a zboží volně ložené s překladem.

KŮTA SERVIS - PRAVIDELNÉ LINKY

Zajistíme pravidelnou linku dle Vašich potřeb nakládek a vykládek. Denní a noční linky nejsou pro nás překážkou. Dbáme na to, aby Vaše zboží bylo dopraveno dle Vašich zásad a zvyklostí. Návoz zboží přímo na výrobní linku – JIT, svoz obalů a výrobních surovin.

KŮTA SERVIS - EXPRESNÍ PŘEPRAVA

Vaše zboží musí být doručeno na čas v co nejkratším časovém úseku ? Expresní služba společnosti KŮTA SERVIS Vám tento požadavek zajistí. Rozměry a váha u těchto zásilek je jeden z důležitých údajů který musíme znát, abychom zvolili rychlou a efektivní volbu vozidla.

KŮTA SERVIS – PŘEPRAVA STAVEBNÍHO MATERIÁLU

Kontaktujte nás

Jiří Důra Transport manager +420 777 434 872 jiri.dura@kutaservis.cz
Zuzana Skřípalová Dispečer dopravy - vlastní vozy +420 777 434 871 zuzana.skripalova@kutaservis.cz
Vojtěch Čtvrtník Dispečer dopravy - dodávky +420 770 147 401 vojtech.ctvrtnik@kutaservis.cz
Štěpán Novák Dispečer dopravy - spedice +420 777 497 118 stepan.novak@kutaservis.cz
Roman Zecha Dispečer dopravy - pobočka Žamberk +420 778 529 576 roman.zecha@kutaservis.cz